איך Toolz נולד?

זה היה שישי בצהריים רגיל לגמרי, יום של שמש חמים ונעים, בזמן ששאר החברים שלנו בים, אני ואריק היינו קבורים מתחת לערמה של ניירת ומשימות. הייתי מתוסכל במיוחד! כמה עוד אפשר להתעסק בדברים שלא קשורים לעסק שלנו? בירוקרטיה, ניהול חשבונות, שיחות מכירה ללקוחות ,שיווק דיגיטלי וכתיבת תכנים. למה אין לנו מספיק זמן להתעסק בניהול השוטף של העסק?

אני לא מבין אמרתי. למה אנחנו מתעסקים בכל דבר אחר חוץ מלפתח את העסק שלנו? למה אין לנו זמן להתעסק בסיבה שלשמה הקמנו את העסק? בפיתוח המוצרים, בתכנון האסטרטגיה, בשיפור שירות הלקוחות, בהגדלת יחסי הציבור ובקידום תכלס של העסק קדימה. התחלנו לחשוב, איך אנחנו יוצרים תכנית פעולה שתעזור לנו להתגבר על הבעיות היום יומיות בניהול ושיווק העסק שלנו.

אחרי כמה שבועות של חיפושים, מחשבות ובדיקות, התחלנו להרגיש שהפתרון מתקרב. התחלנו להשתמש בכלי עזר דיגיטליים שונים, בסוגים שונים ובמערכות שונות ומשונות. הכלים הסתבר לנו, עוזרים לנהל, לתפעל ולשווק את העסק בצורה טובה ואפקטיבית יותר. אבל זה לא היה מספיק. איך נדע באיזה כלי להשתמש אל מול הבעיות השונות שעומדת לפנינו? איך נבין איזה כלי הכי מתאים לנו מתוך מגוון הכלים הקיימים ברשת? ואיך בכלל משתמשים בכל אחד מהכלים?  

ברגע אחד זה הכה בנו. החלטנו שאנחנו יוצרים את הפתרון בעצמנו, ומקימים את Toolz – ארגז כלים דיגיטלי לבעלי עסקים קטנים.

Toolz הוא שוק מקוון. ארגז, שמרכז את כלי העזר הדיגיטליים, מסדר אותם עפ”י נושאים מרכזיים, מתאים את הכלי המדוייק לפי הצרכים שלכם, ולבסוף אפילו ידריך אתכם שלב אחרי שלב איך להשתמש בהם.

חשוב לנו שתדעו גם איך עובד המודל הכלכלי באתר. הרווח העיקרי הוא מההפניות לכלי העזר הדיגיטליים, ואנחנו מתוגמלים לפי כל רכישה של לקוח שהגיע בזכות ההפנייה שלנו. בנוסף, רוב המידע והתוכן שאנחנו מפיצים הוא חינם לחלוטין אך במהלך הדרך נגבה מחירים סמליים עבור הדרכות, סדנאות ושיעורים פרקטיים על שימוש בכלים.     

זהו, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתחיל למלא את ארגז הכלים שלכם.

ביי ביי – בעיות,

ברוכים הבאים – פתרונות.

שלכם,

אריק ורז.

We are in touch